Topu Yönlendir

16 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
16 Haziran 2020 Buse Game

Puzzle oyununa farklı bir renk katmak için oyun içerisine top ekledik bu topu doğru yolla çıkışa göndermeniz gerekiyor. Bunu yaparken eğlence ve veriml, vakit geçireceğiniz bu oyunla çok kazanabilirsiniz.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • 200 Seviye
  • Sade kullanıcı arayüzü
  • Standart Mod. Oyuncu bir bulmacayı tamamlamak için kareleri kaydırmak zorunda.
  • Döndürme Modu. Oyuncu bir bulmacayı tamamlamak için kareleri döndürmek ve kaydırmak zorundadır.
  • Basit Kontrol. Bulmacayı parmağınızla hareket ettirin ve bir hedefe yol oluşturmaya çalışın.

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda