Şekerlerle Eğlence

16 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
16 Haziran 2020 Buse Game

Candy Crush tarzı bu oyun Dünya çapında çok kazandırmış tür arasında kaliteli grafikleri ile sıyrılmanızı sağlayıp size de çok kazandıracak. Herkesin bildiği ve çok tercih ettiği bu oyun zaman geçirmek için en ideal oyunlar arasında yer almakta. oyun içerisindeki özellikler oyunu daha eğlenceli hale getirirken oyuncuya da bir yandan oyuna bağlanmasını sağlayacak.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Kaliteli Grafikler
  • Herkes için eğlenceli
  • Başlangıç 30 benzersiz seviye
  • Oyun içi reklam

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda