Sayılarla Bulmaca

16 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
16 Haziran 2020 Buse Game

Sayılarla Bulmaca, harika bir gündelik oyun yaratmanıza yardımcı olacak eksiksiz bir proje. Verilen sayıya göre, verilen sayıları toplayarak yerleştirdiğiniz farklı yapısı ile çok bağımlı olabilecek bir oyun. Hem düşünmenizi sağlayacak hem de eğlendirecek aynı zamanda eğitici özelliği ile her yaştan kesime hitap edecek bu oyun ile çok kazanabilirsiniz.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Oynaması kolay, ustalaşması zor
  • Sade kullanıcı arayüzü
  • Seçimleriniz için birçok kaplamalar
  • İpucu Sistemi

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda