Mobil Oyun Yaptırma 2020

9 Nisan 2020
Posted in Blog
9 Nisan 2020 Buse Özer

Mobil oyun yaptırmak ve para kazanmak istiyorsanız en doğru ve güvenilir adres. Tamamen size özel kopya olmayan oyun projeleri yapmaktayız. Diğer web siteleri gibi sizlere hazır veya kopya oyun satmıyoruz. Sizinle beraber konuşarak bütün tasarımı, oyun fikrini beraber yapıyoruz. Sizin onayınızla sıfırdan sonuna kadar projeyi hazırlıyoruz.

2020 yılında 68.000.000.000 $ gelir elde edilmesi bekleniliyor. Bu pastadan sizde pay alabilirsiniz. Bunun için yazılım veya tasarım bilginizin olmasına gerek yok. Size özel kuracağımız araçlar sayesinde telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Web sitemizde konsept oyunlarımız bulunmaktadır. Özel projeler çalıştığımız için web sitesinde paylaşamıyoruz. Bundan dolayı mutlaka ama mutlaka bizimle iletişim kurmanızı öneriyorum. Size sektör hakkında genel bilgi, nasıl para kazanılır, nasıl yaptığımız oyunu büyütebilirsiniz gibi önemli sorular hakkında bilgilendirme yapabiliriz.

Şunu unutmayın; siz dünyanın en iyi oyununu yaptırabilirsiniz. Ama bunu Ahmet amcaya, Ayşe teyzeye, Hasan kardeşimize gösteremezseniz, oynatamazsanız hiçbir önemi yok demektir. Bunu nasıl yapabileceğinizi en doğru bilgilerle sizlere aktarabiliriz.

Tıkla ve bizimle iletişime geç
Mobil Oyun Yaptırma 2020
, , , , ,

Buse Özer

Türk oyunculuğuna katkı yapmak ve daha da ileriye taşıyabilmek için oyun geliştiriyorum.