10 Kasım 2019 Buse Özer

Merhaba bu yazımızda sizlere mobil oyun geliştirme ve bu alanda yatırım yapma hakkında siz değerli kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz.

Yazılım bilginiz olmaması bu pastadan pay almayacağınız anlamına gelmiyor. İşte bu durumda biz kurumsal ve profesyonel olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Sitemizi gezerek yaptığımız örnek çalışmaları görebilirsiniz. Gördükleriniz yapacaklarımızla sınırlı değil. Siz isteyin biz yapalım.

Günümüzde mobil oyun sektörü çok büyük gelirler elde etmekte. 2017 yılında Türk mobil oyun sektörü 810 milyon dolar hasılat elde etmiş durumda. O yıl içerisinde dünya mobil oyun geliri sıralamasında ülke olarak 18. Sırada bulunmaktayız. Türkiye’nin %90 aktif mobil kullanıcı bunların yüzde 70/75’i akıllı telefon kullanıyor. Bu sayısı yaklaşık olarak 50 milyon civarında kullanıcı demek.

Yazılım bilginiz olmadan mobil oyun geliştirerek bu alanda yatırım yaparak geleceğin işinden bu büyük pastadan pay almanıza yardımcı olmak için buradayız.

Sitemizde beğendiğiniz herhangi bir oyunu alarak sadece reklamını yaparak bu sektörden payınızı alabilirsiniz.  Biz oyunun tasarım, yazılım, geliştirme kısmında sizlere gerekliği desteği sunup teslim ediyoruz. Siz sadece paylaşım ve reklam kısmıyla ilgileniyorsunuz. İstediğiniz zaman bu konu da da sizlere destek sunabiliriz.

Google Play Developper hesabınızdan oyununuzun ne durumda olduğunu ne kadar indirme yapıldığını, hangi ülkeden indirildiği gibi bir çok istatistiğe ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

, ,

Buse Özer

Türk oyunculuğuna katkı yapmak ve daha da ileriye taşıyabilmek için oyun geliştiriyorum.