Hızlı Sapan 2020

13 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
13 Haziran 2020 Buse Game

Hızlı Sapan 2020, 2 oyuncu arasında oynanabilen hiper gündelik bir tahta oyunudur. Son zamanların En tercih edilen oyunu kaliteli grafikler, mükemmel efektler ile daha eğlenceli hale getirdik. İsterseniz yapay zeka oynayın isterseniz hemen yanınızdaki arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Farklı yapay zeka dereceleri ile oynayabilirsiniz ve istatistikleri görebilirsiniz.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Pürüzsüz kontrol, göz alıcı grafikler
  • Herkes için eğlenceli
  • Arkadaşlarınızla oynayın – yerel çok oyunculu.
  • Hızlı eğlence için akıllı kolay ve zor yapay zeka ile oynayın.
  • UI animasyonları ve parçacık efektleri.
  • 4 farklı tipte puck tasarımı.

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda

, , , ,