Harflerle Eğlence

16 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
16 Haziran 2020 Buse Game

Kelime Öğreniyorum

Kelime öğreniyorum, küçük çocukların alfabeyi öğrenmesine, kelimeleri seslendirmesine ve harfleri resimlerle ilişkilendirmesine yardımcı olan renkli ve kullanımı kolay bir eğitim oyunudur.

Aynı zaman da isteğe göre büyüklere göre de ayarlanabilir. Kelimeler belirlenip eklenir ve her yaşa hitap ederek çok kazanabilirsiniz.

Her zaman ve her yerde oynayın, telefonunuzu açmak ve çocuğunuzun ABC’leri öğrenmesine yardımcı olmak sadece bir dakikanızı alır!

  1. Yazım denetimi:
    Ekranda, soluk olarak gösterilen harfler vardır ve verilen resme göre tamamlanması istenir.
  2. Boşluğu Doldur:
    Ekrandaki harfleri kullanarak resmin adını söyler. 
  3. Bize Ulaşın : 0543 793 41 01

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Yüksek kaliteli çekici renkler ve sevimli HD resimler
  • Tam Lisanslı Premium Resim
  • Pürüzsüz ve eğlenceli bir oyun

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda