Lise döneminden itibaren kodlama ve oyun sektörüne merakımdan dolayı bu sektöre girmek istedim ve 2017 yılından itibaren kendi ismimle oyun geliştirmeye başladım. Oyunlarımın haber sitelerinde yayınlanması ve ilgi görmesinden sonra Türk insanlarına böyle kazançlı bir sektörün olduğunu anlatmak ve onları bu sektöre girebilmeleri için destek amaçlı Buse Game girişimini oluşturdum.

Amacım çok açık ve net; Türk girişimcilere istediği oyunu sunup onların oyunlarından kazanç elde etmelerini sağlamak.

Basında yer alan haberler ile motivasyonumu artırarak yaptığım işi, iyi noktalara getirmek için çalıştım ve herkese mobil oyunların günümüz  gelir kaynaklarından biri olduğunu gösterene kadar da çalışmalarıma devam edeceğim. Basında yer alan haberlerimizi okumak istiyorsanız, aşağıdaki “Basında Biz” yazısına tıklayınız.

Basında Biz

Sunduğumuz  Hizmetler

Oyun Geliştirme

Android, iOS, webOS, MacOS, Steam gibi platformlara oyun geliştirmekteyim. Tamamen sizin isteklerinize göre oyunu tasarlayabiliriz. Detaylı açıklamam gerekirse;

Kaliteli karakter : Sizin istediğiniz oyun türüne göre bir karakter yapılacaktır. Ayrıca isterseniz bu karakteri sizlerde gönderirseniz onu kullanabiliriz.

Kaliteli objeler : Oyun içerisinde oyunu süsleyen veya karakteri öldürme odaklı objeler kullanılabilir. Canavarlar, dikenler, ağaçlar, taşlar, kuşlar ve aklınıza gelebilecek oyunu süsleyebilecek binlerce objeye sahibiz.

Oyun modları : Sonsuz, ilerlemeli ve bilgi yarışması olarak 3 oyun modu yapabiliriz. Farklı bir oyun türü düşünürseniz onu da yapabiliriz.

Oyun İçerisine Reklam Eklemek

Dünyanın en çok kazandıran ve en güvenilir kazanç yöntemi olan Admob, Google tarafından sunulmaktadır. Bu sistemi oyununuza entegre edip kazanç elde etmenizi sağlamaktayız.

Liderler Tablosu

Oyununuza liderler tablosu entegre edip, kullanıcıların birbiriyle yarışmasını sağlamaktayız.

Google Play Store Hizmeti

Google Play Store’ye oyununuzu yüklemek için bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz;

– Oyun açıklaması
– Oyununuza özel olarak diğerlerinden farklılaştıran oyun görselleri
– Oyununuza özel tablet tasarımları (Tabletlerde oynanması için gereklidir)
– Aileler ve Çocuklar programına oyununuzu dahil edip daha çok kitleye erişebilmesi
– Oyununuzun en yüksek dereceye sahip olması için gerekli optimizasyonların yapılması
– Google Play Store’de yayınlayabilmek için gerekli olan gizlilik sertifikasının hazırlanması
– ASO optimizasyonu

ve Google Play Store’ye oyununuzu yüklemek için bütün detayları hazırlıyoruz.

Oyun Arayüz Tasarımı

Benzersiz oyun arayüzü tasarımları yapmaktayız. Oyununuzun bütün dünya tarafından oynanabilmesi adına oyun içinde tasarım çalışmalarını global hazırlıyoruz. Sizin istek ve önerilerinize göre en iyi tasarıma sahip olabiliriz.

Oyun Logo Tasarımı

Oyununuza uygun yüksek kaliteli logo hazırlayabiliriz. Yüksek çözünürlüklü çalıştığımız için bardak, tşört vb gibi baskılarda rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya da paylaşabileceğiniz boyutları da sunmaktayız.

Oyun Sesleri

Tamamen oyun için özel olarak hazırlanmış sesler kullanılacaktır. Altın sesi, kazanma sesi, ölme sesi, zıplama sesi, düşme sesi, korkma sesi gibi binlerce ses ekleme yetisine sahibiz.

Bildirim Hizmeti

Oyununuza yükleyen kullanıcılara özel olarak bildirim gönderebilirsiniz. Oyunun yeni güncellemesi çıktıysa veya yeni bir yarışma yapıp bunu kullanıcılarınıza haber vermek istiyorsanız bildirim göndererek bütün kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Destek Hizmeti

Google Admob : Google’ın reklamlardan gelir elde etme sistemi Admob’a üye olup, gerekli reklam kodlarını oluşturup, oyun içerisine entegre edebiliriz.

Google Geliştirici Hesabı : Google Play’e uygulama&oyun yükleyebilmek için Geliştirici hesabınızın olması gerekmektedir. Bunun için gerekli olan bütün aşamaları sizin yerinize yapabilir veya aşamalarını anlatabiliriz.

Google Play’e Oyun Yükleme : Google Play’e uygulama&oyun yükleyebilmek için gerekli olan bütün aşamaları ve ihtiyaçları size resimli olarak anlatabiliriz.

Apple Geliştirici Hesabı : Apple uygulama mağazasına uygulama&oyun yükleyebilmek için Geliştirici hesabınızın olması gerekmektedir. Bunun için gerekli olan bütün aşamaları sizin yerinize yapabilir veya aşamalarını anlatabiliriz.