1. Bilgelik Sevgililer Günü Tek Taş yarışması kapsamında sadece bir kullanıcının kazanma hakkı bulunmaktadır. İlgili yarışmalar Bilgelik içerisindeki Ödüllü Yarışma bölümünden gerçekleştirilecektir.
 • Sevgililer Günü Tek Taş yarışması 12-13 ve 14 Şubat 2021 tarihlerinde yapılacaktır. 12 Şubat 20:00 ve 22:00 saatlerinde 13 ve 14 Şubat’ta ise 13:00, 20:00 ve 22:00 saatlerinde düzenlenecektir. Toplam sekiz ödüllü yarışma sonucunda en yüksek puanı alan kullanıcı yarışmayı kazanarak Tektaş’ın sahibi olacaktır. Tektaş kazanabilmek için sekiz yarışmada en yüksek puanı almak tek koşuldur. Yarışmaya katılım sayı şartı yoktur. Talep eden kullanıcı bir, talep eden kullanıcı sekiz yarışmaya katılabilir. Toplam sekiz yarışma sonucundaki en yüksek puan alma tek kazanma kriteridir.
 • Kazanan kişi 15.02.2021 Pazartesi günü saat 20:00’da Click Game Studio Instagram hesabından açıklanacaktır. (@clickgamestudio) Yarışmada ödül kazanabilmek için Click Game Studio’ya ait resmi Instagram hesabının takip edilmesi zorunludur.
 • Kazanan yarışmacının ödülü alabilmesi için gerekli iletişim bilgilerini bir hafta içerisinde Click Game Studio Instagram adresine iletmesi gerekmektedir. Bilgilerini verilen tarihte sürecinde paylaşmayan kazanan haklarını kaybedecektir.
 • Hediyeleri kazanan kullanıcıların, ödüllerin teslim sürecine yönelik olarak Click Game Studio şirket yetkilileri tarafından talep edilen şekilde fotoğraf/video çekmeleri zorunludur. Bu fotoğraf/video görüntüleri ClickGame tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşılabilir.
 • ClickGame yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 • Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.
 • Yarışma sırasında ortaya çıkabilecek internet, telefon veya oyun dışı sistemsel hatalardan dolayı Click Game sorumlu tutulamaz. Bu tarz durumlardan dolayı oluşabilecek hatalarda ilgili yarışmayı Click Game tekrar düzenleme hakkını saklı tutar. Sorundan kaynaklı yarışmalar aynı gün düzenleneceği gibi belirlenen dört gün içerisindeki herhangi bir saat içerisinde de yapılabilir. Bu yarışmanın saati bildirim ile kullanıcılara bir saat öncesinden iletilecektir.
 • Click Game, herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
 1. Click Game kararına göre kullanım şartlarını sağlamayan katılımcılar veya uzman ekipler tarafından tespit edilen hileler sonucu yarışmada devam eden kullanıcılar diskalifiye edilebilir.
 1. Oyun oynarken ve kullanıcı bilgilerini girerken sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 1. Click Game savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri mücbir sebep durumlarında kampanyayı askıya alma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
 1. Click Game  önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
 1. Ödüllü yarışmalar kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile ödüle hak kazanamazlar. Ödüllü yarışmalarda kazanılan puanları kullanabilmek için bireysel kullanıcı olmak gerekmektedir.
 1. Yarışmaya katılabilmek için 18 yaşına girmiş olmak gerekmektedir. Bu yaş sınırını karşılamayan kullanıcılar ödül kazansalar dahi diskalifiye edilir.
 1. Kazanan kişi Zen Pırlanta’dan 0.08 Karat Helya Tektaş Pırlanta Yüzük kazanacaktır. Ödül İncelemesi İçin: https://www.zenpirlanta.com/urun/Helya-Tektas-Pirlanta-Yuzuk-3000726463
 1. Hediyeleri kazanan kullanıcıların, ödüllerin teslim sürecine yönelik olarak ClickGame Studio şirket yetkilileri tarafından talep edilen şekilde fotoğraf/video çekmeleri zorunludur. Bu fotoğraf/video görüntüleri ClickGame tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşılabilir.
 1. Yarışmaya katılabilmek için 18 yaşının üzerinde olmak gerekmektedir.