Araba Yarışı Macerası

16 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
16 Haziran 2020 Buse Game

Araba Yarışı Saldırısı

Araba Yarışı Saldırısı çarpıcı 2D grafiklere sahip çok oyunculu bir araba savaşıdır.Şaşırtıcı rakipler, özenli tasarımlar ve rakiplerinizin akıllıca hileleri sizi bekliyor!
Düşmanların arabalarını yok edin, laboratuvarda çalıştırın ve arabanızın ezici ve çarpıcı güçlerini serbest bırakın.En iyi skorunuzu gösterin, savaşları kazanın!

Popüler tarzlar arasında ve vazgeçilmez olarak bilinen araba yarışı türü ile çok kazanacaksınız. Oyunda 6 farklı araç bulunmakta ve bunlara yükseltme yapabilmektesiniz. Ayrıntılı bu yun ile kullanıcı eğlenecek ve daha bağımlı hale gelecek bu sayede daha çok kazanacaksınız.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Kaliteli Grafikler
  • Herkes için eğlenceli
  • 6 benzersiz karakter
  • Maksimum hızınızı artırmak için nitro ve diğer yükseltmeleri toplayın!
  • Stilinize uyacak savaş aracının gerekli savaş özelliklerini elde etmek için ek ayrıntıları ve silahları birleştirme yeteneği
  • Dünyanın her yerinden rakiplere karşı en sıcak PvP savaşlarına katılma

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda