Araba Park Etme Oyunu

16 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
16 Haziran 2020 Buse Game

Park Etme:

Farklı mantığı ile popüler oyun kategorisindeki yerine alan park etme oyunu şimdi sizinle.

Hızlı ve eğlenerek oynayabileceğiniz bir oyun hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Her bölümde farklı park edilmiş araçları park edilen yerlerde doğru sıralama ile hareket ettirip çıkışa yönlendirdiğiniz bu oyun içerisinde sizi kaliteli grafikleri ile beraber kolay oynanır yapısı ile sizi kendine bağlayacak.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Kaliteli Grafikler
  • Herkes için eğlenceli
  • 50 bölüm
  • Oyun içi reklam

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda