Oyunlarımız


Daha fazla bilgi edinin


Tough Jumping 2

Tough Jumping 2

Tough Jumping 2 aşırı derecede bağımlılık yapan, eğlenceli ve macera dolu bir zıplama oyunudur! Ücretsiz arcade oyunu olan Tough Jumping 2 Eşsiz yaratıklar, beklenmedik canavarlar ve zor yapısıyla sizi bekliyor. Bu evrene siz de katılın.


Daha fazla bilgi edinin


Hop Hop Color Cube

Hop Hop Color Cube

Hop Hop Color Cube, oynaması oldukça kolay fakat sizi delirtebilecek bir android oyunudur. Küpü atlamak ve en yüksek puana ulaşmak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Sonsuz bir yapıda hazırlanan Hop Hop Color Cube ile eğlencenin tadını çıkartın.


Daha fazla bilgi edinin


Tilkinin Macerası

Tilkinin Macerası

Ailesi için yemek aramaya giden Tilki, bolca yemekleri bulup dökdükten sonra eşini bulamaz. Tilkinin çocukları oyun oynamadan döndükten sonra annelerini göremeyince korkmaya başlarlar. Bunun üzerine Tilki yola koyulur ve eşini aramaya başlar.


Daha fazla bilgi edinin

Bir sonraki oyunumuz nasıl olmalı?

Oyuncuların isteklerine çok önem veriyoruz. Bundan dolayı görmek istediğiniz oyun fikirlerinizi lütfen bize iletin.

Bu fikirler arasında macera oyunu olabilir, zıplama oyunu olabilir, karakter önerisi olabilir, hikaye olabilir, yani oyun ile ilgili bütün beklentilerinizi iletebilirsiniz.

https://busegame.com/wp-content/uploads/2017/11/cropped-BUSEGAME-1.png

Size Özel Oyunlar

Oyun yaptırmak isteyen kişilere de hizmet vermekteyiz. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.


İletişim