Çizgilerle Puzzle

11 Haziran 2020
Posted in Oyunlar
11 Haziran 2020 Buse Game

Zekanızı konuşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı 🙂 Ücretsiz olun bu bulmaca oyunun da yolları takip ederek tüm çizgileri çizmeniz gerekir. Görünüşte basit ama oynarken zekanızı zorlayan bu oyunla sizde çok kazanacaksınız.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Pürüzsüz kontrol, göz alıcı grafikler
  • Herkes için eğlenceli
  • 6 paket, toplam 300 seviye
  • Video ödüllü reklamlarla ücretsiz ipuçları kazanın

Popüler tarz zeka oyunları arasında en çok tercih edilen bu oyun ile çok kazanacaksınız.

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.

Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.

Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.

Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hakkımda